Cenník Služieb 2014

Pri zachovaní porovnateľnej úrovne služieb je cenová úroveň druhým najdôležitejším faktorom  (prvým je lokácia a blízkosť k bývaniu) na základe ktorého si klienti vyberajú svoje športové centrum. Cenová stratégia nášho športového centra využíva na slovenskom trhu exkluzívny koncept odrážajúci dlhodobé potreby našej klientely a súčasne vyjadrujúci kvalitu nami poskytovaných služieb.

Naši klienti si majú možnosť zvoliť dve úrovne využívania a úhrady za poskytované služby

Prvou úrovňou je úhrada za každú jednotlivú službu jednorazovou platbou, ktorú s úspechom dlhodobo aplikujeme pri všetkých lekciách cvičení Aerobik, Spinning, Body & Mind a služieb Regeneračného Centra v našom programe Advantage Membership ktorý funguje na systéme predplatenej karty s kreditom z ktorého sú uhrádzané jednotlivé služby pri Vaších návštevách. V tomto programe však nieje možné využívať služby Fitness & Cardio.

Druhou úrovňou je personalizované klubové členstvo pri ktorom si klienti môžu sami zvoliť rozsah využivaných služieb ako aj dĺžku zmluvného vzťahu. Naše nové klubové členstva Fitness Membership a exkluzívne klubové členstvo Premium Membership umožňujú využívať služby nášho športového centra podľa Vašich skutočných potrieb v exkluzívnej cene už od 49 Eur mesačne.

Pre rodiny ponúkame zvýhodnené rodinné členstva Family Membership za výnimočnú cenu už od 39 Eur mesačne.

V prípade Vášho záujmu o bezplatný test nášho InPulse Fitness Academy kontaktujte prosím našich Fitness konzultantov pomocou kontaktného formulára umiestneného na tejto webovej stránke, v jej pravom hornom rohu alebo priamo cez telefónne kontakty:

Predaj klubového členstva pre individuálnych klientov: +421 918 800 555,  +421 905 300 777

Predaj klubového členstva pre firemných klientov: +421 918 800 555

Predaj špeciálneho členstva pre vrcholových športovcov a kluby: +421 908 707 303