• 02 / 49 209 852       |
  • Pon - Pia: 6:00 - 20:30
  • Sob: 8:00 - 13:00
  • Ned: 8:00 - 20:00
  • Sviatky: 8:00 - 20:00

LES MILLS

Najpopulárnejšie skupinové workouty na svete

program program

LES MILLS

Les Mills je spoločnosť z Nového Zélandu, založená v roku 1968 rodinou Mills. Od samého začiatku sa snažili robiť veci inak. Aj ich prvá telocvičňa vyzerala odlišne od konkurencie, miesto strojov bola vybavená náčiním na silový tréning. Úplnou novinkou bolo pridanie cvičebnej osi do skupinových lekcií a vznik programu menom BODYPUMP. Keďže sa ich centrum veľmi rýchlo tešilo obľube, pokračovali v inováciách ďalej. Začali kombinovať svoju vášeň pre hudbu s láskou k atletickému pohybu vďaka čomu sa na svet vynorili ďalšie druhy programov.

Čo je cieľom Les Mills?

V Les Mills sú vášnivo oddaní k vytváraniu zdravšej planéty. Ich cieľom je osloviť 100 miliónov ľudí týždenne a motivovať ich k cvičeniu. Chcú zmeniť celosvetový zdravotný systém tým, že zabráni zdravotným problémom spôsobeným nečinnosťou a obezitou. Každý deň podnecujú ľudí k láske k cvičeniu, radosti z pohybu a k aktívnemu životu. Ľudia sa stávajú silnejšími, štíhlejšími, rýchlejšími, rýchlejšie vďaka Les Mills.

Čo ponúka Les Mills?

Les Mills ponúka rôzne programy ako pre deti, tak pre dospelých. Každý program má svojho riaditeľa, ktorý s tímom master inštruktorov vymýšľa každé tri mesiace novú choreografiu presne napasovanú do najaktuálnejších hudobných hitov. Hudba nie je využívaná len ako pozadie dokresľujúcich lekciu, ale pomáha určovať tempo, intenzitu, a hlavne motivuje k lepším výsledkom.

Prečo tri mesiace?

Les Mills programy sú navrhované tak, aby ľuďom pomáhali dosiahnuť ich ciele. Tri mesiace sú ideálna doba na to, aby si telo stihlo zvyknúť na záťaž, naučilo sa správnu techniku a zvládlo kvalitný tréning. Aby sa tento proces nezastavil je vždy potrebné po troch mesiacoch začať telo "šokovať" novými cvikmi a novou choreografiou. Programy sú zamerané ako na výsledok, tak na zábavu a odreagovanie. A navyše, tým že sa choreografie tri mesiace nemení, tak na sebe človek sám spozná zlepšenie, vypilujú cviky a ich správne prevedenie a naučíte sa lepšie pracovať so svojím telom. Prehľad ponúkaných programov nájdete v sekcii cvičenia.

Kontakt

V prípade akýchkoľvek otázok kontaktujte náš management team.
Kontaktný formulár neslúži na rezerváciu skupinových cvičení